Fabrikamız

Fabrikamız

Türkiye'nin tam merkezinde bize yerleştirerek bizim 7000 metrekarelik üretim tesisi. Biz de dahil olmak üzere üretim teknolojisi yatırım yaptık:• Bükme tezgahlar

• hidrolik presler

• taşlama makineleri

• Testere makineleri

• Delme tezgahlar

• Giyotin makinesi

• Üniversal torna makinesi

• universal freze

• Kaynak makineleri

• Terzilik makineleri

• 21 ton Krom / Nikel kaplama ekipmanları
In-house, bu kapasiteye sahip, biz bir şey yapacağım dediğimde biliyorum çünkü bunu yapmak tesisleri var. Biz sizi yarı yolda bırakmayacak biliyorum.Üretim üretim süreçlerinin bir dizi bitmiş çıktılar haline girdiler dönüm sorumlu işlevsel bir alandır. Üretim atölyesi olarak hammadde temin edilmektedir ve etkili mamul haline. Masa Tablaları:


Masa başında lamine sunta formları Berdu en alt yüklenici tarafından üretilmektedir. Biz de müşterilere sezmek için farklı renklerde ve tasarımlarda MDF, Wilsonart, Formica, Nevamar ve Pionite masa başında tedarik yeteneği var. 


Mobilya Üs:


Berdu onun mobilya üssü olarak farklı dış çap ve et kalınlıkları hem dikdörtgen ve yuvarlak metal borulama kullanır. Krom-Nikel kaplama işlemi Berdu üretim hattında tüm mobilya üslerine çalışıyor. Biz iyi Saten krom kaplama deneyim de var. Tip ve bazlar modeli bizimle danışın hakkında daha fazla bilgi almak için.


Berdu Mobilya firması bizim atölyede böylece, bükme kesme, kromaj, presleme, kaynak, terzilik ve dahil olmak üzere farklı üretim süreçleri vardır. Bizim in-house faaliyetlerden bazıları feryat gibidir:


Boru Süreci:


Biz üretim hattında dış çapları 20 farklı tipleri ile hem dikdörtgen ve yuvarlak boruların kullanır. Müşterinin çizimleri / spesifikasyonları ve bizim iş talimatları dayanarak tüm borular atölyemizde bükme makineleri ile vasıflı işçi tarafından oluşturulan ve kaynak yapılır ve büyüklükleri ne olursa olsun ve boyutları krom-nikel kaplama işleminin ardından cilalı.


Kaynak Süreci:


Gazalt Berdu atölyede bütün hortumları üzerinde yöneten rutin kaynak işlemidir. Kaynak yerlerinin kalitesi ve dayanıklılığı gerçekten bizim için önemli olduğundan, dolayısıyla tüm nitelikli kaynakçılar tarafından yapılmaktadır kaynağı.


Krom / Nikel Kaplama Süreci:


Orta Anadolu'nun en büyük krom-nikel kaplama banyolarında biri elimizde olduğunu. Biz üretim hattında tüm metal parçaları normalde krom-nikel kaplama yapmak. Bu sürecin öncesinde parçaların dış yüzeyleri polisaj makineleri ile vasıflı işçiler tarafından parlatılır.Mobilya Kaplama Süreci:


Bizim kapak seçenekleri geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. Berdu anda tüm kapsayan süreç aynı çatı altında uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır terzilik atölye var. Aslında bizim alt yüklenici tarafından üretilmektedir kumaş ve deri tipine bağlı olarak, UV ışınlarına dayanıklı, kolay temizlik, alev geciktirici, aşınma, dayanıklı nefes, antibakteriyel ve suya dayanıklıdır. Müşterilerin hafifçe siparişleri yerleştirmeden önce bizimle danışmak rica olunur sezmek kapakların hiçbiri türüne ikinci seçin.Sizi şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet ediyoruz ...

Bayi Bilgisi Geri Dön
 
Resimler
 
scroll up
 
  Copyright ©